Bursa M.E.B. Onaylı Hijyen Eğitimi

Danışmanlarımız Sizi Arasın

M.E.B. Onaylı Hijyen Eğitimi

05 Temmuz 2013 tarihinde ve 28698 sayılı resmi gazetede yayınlanan ‘Hijyen Eğitimi Yönetmeliği’ kapsamında işletenlerin ve çalışanların işyerlerinde çalışmaya engel bulaşıcı hastalıkların ve cilt hastalıklarının belirlenmesi ve bu hastalıkların iyileşme halinin tespitini yapabilmek için hijyen eğitimi almalıdırlar.

Bu yönetmelik kapsamında yer alan gıda üretim ve perakende yerleri, kaplıcalar, hamamalar, güzellik salonları, berberler, kuaförler ve benzeri yerler ile otel, motel, pansiyon ve komisyon tarafından belirlenmiş diğer işyerlerinde hijyen eğitimi almamış kişiler çalıştırılamaz.

Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğüne bağlı Halk Eğitim Merkezi ile yapılan iş birliği protokolü ile Gözetim OSGB hijyen eğitimci kadrosu tarafından ister işletmenizde ister eğitim salonumuzda siz ve değerli çalışanlara hijyen eğitimlerini verilmektedir. Katılımcılara eğitim sonunda e-yaygın sistemi üzerinden kurs bitirme belgesi verilir. Eğitim takvimiz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İlişkili  Sözcükler; MEB Onaylı Hijyen Eğitimi, Bursa Hijyen Eğitimi, Portör Muayenesi, Hijyen, Yalova Hijyen Eğitimi, Bursa, Nilüfer, Yalova