Bursa Sertifikalı Yüksekte Çalışma Eğitimi

Danışmanlarımız Sizi Arasın

Sertifikalı Yüksekte Çalışma Eğitimi

Gözetim OSGB Yüksekte Çalışma Ekibi olarak;

İlk hedefimiz, eğitime katılan kişilere yüksekte çalışma koşullarının gereklilikleri hakkında bilgilendirmek ve yüksekte çalışma becerileri kazandırmaktır. Konusunda uzman IRATA belgeli yüksekte çalışma eğitmenleri ile konusunda tecrübeli iş güvenliği uzmanları tarafından birlikte verilmektedir.

Temel Yüksekte Çalışma Eğitimi

Çalışma alanı sınırlı olan yerlerde, yüksekte çalışma işi yapacak kişilere genel bilgi sağlamak amacı ile düzenlenen temel eğitimlerdir. Çalışma ortamındaki yüksekte çalışma riskleri, alınacak önlemler ve kullanılacak olan ekipmanlar hakkında bilgi verilmektedir.

Sektörel Yüksekte Çalışma Eğitimleri

Yüksekte çalışma işi yapacak kişilere, kendi çalışma alanları ile ilgili düzenlenen sektörel eğitimlerdir. Çalışma ortamındaki yüksekte çalışma riskleri, alınacak önlemler ve kullanılacak ekipmanlar hakkında bilgi verilmektedir.

İlişkili  Sözcükler; Yüksekte Çalışma Eğitimi, Bursa Yüksekte Çalışma Eğitimi, Yüksekte Çalışma Sertifikası, Yüksekte Çalışma Eğitim Belgesi, Yüksekte Çalışma Eğitim Sertifikası, Tatbikatlı, Uygulamalı Yüksekte Çalışma Eğitimi, Bursa, Nilüfer, Yalova