Bursa Sertifikalı Temel Yangın Eğitimi

Danışmanlarımız Sizi Arasın

Sertifikalı Temel Yangın Eğitimi

Temel Yangın Eğitimi, 19.12.2007 tarih ve 26735 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan "Binaların Yangından Korunması Hakkında Yönetmelik" ile 18.06.2013 tarih ve 28681 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan "Acil Durumlar Hakkında Yönetmelik" gereği işveren tarafından yangınla mücadele ekibi oluşturarak özel eğitimler verilmelidir.

Bursa Gözetim OSGB olarak; alanında uzman, eğitici sertifikasına sahip İş Güvenliği Uzmanları ile işletmenizdeki yangın risklerini belirleyerek, bu doğrultuda Temel Yangın Eğitimleri gerçekleştirmekteyiz. Bursa iş güvenliği sektöründe Acil Durum Tatbikatlarını başarıyla gerçekleştiren firmamız, eğitimi başarı ile tamamlayan kişilere özel eğitim katılım ve başarı belgeleriyle, tatbikat raporlarını Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı iş müfettişlerinin kabul ettiği şekilde düzenlemektedir.

İlişkili  Sözcükler; Sertifikalı Yangın Eğitimi, Bursa Sertifikalı Yangın Eğitimi, Temel Yangın Eğitimi, Yangın Sertifikası, Yangın Eğitim Belgesi, Yangın Eğitim Sertifikası, Yangın Söndürme Eğitimi, Tatbikatlı, Uygulamalı Yangın Eğitimi, Bursa, Nilüfer, Yalova