Bursa Acil Durum Planı

Danışmanlarımız Sizi Arasın

Acil Durum Planı

İsminden de anlayacağımız gibi "Acil Durum Planı" (Acil Durum Eylem Planı), farkında olmadığımız bir zaman diliminde başımıza gelebilecek olayların zararlarından etkilenmemek veya en az düzeyde etkilenmek için daha önceden planlanan en etkili toplu korunma yöntemidir. 

Acil Durum Planı ve Acil Eylem Ekiplerinin oluşturulması, yönetilmesi ve yönlendirilmesi konusunda Bursa Gözetim OSGB 'nin profeyonel kadrosu, işletmenizi ve çalışanlarınızı olumsuz durumlarda nasıl hareket edeceklerine dair tüm önlemlerin alınmasında rehberlik edecektir.

Acil Durum Planı, 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu Madde 11 ve 12 de olması gereken ekipler ve işleyişle ilgili yönetmelik ile tanımlanmıştır. Her işletmenin farklı riskleri olduğu gibi, alınması gereken önlemleri de farklıdır. Bursa iş güvenliği alanında hizmet veren firmamız, bu riskleri önceden belirleyerek çalışanlarınıza işletme içerisinde oluşabilecek acil durumlar için eğitimlerle bilgilendirmektedir.

Bursa Gözetim OSGB olarak, işletmenizde gerçekleşebilecek acil durumları belirleyerek, firma içerisinde yetkin olan personellerinizi sizinle görevlendirerek ekipler halinde en kısa zamanda ve en doğru teknik ile müdahalede bulunulmasını sağlamaktır.